infračervené topení PION

PION thermoglass 660 W, 1100 W, 1400 W

Jedinečná technologie odzkoušená na vesmírné stanici!

Jedinečná technolgie založená na přenosu tepla pomocí uhlíkových nanovláken a elegantní design, to jsou dva faktory, které z topných panelů PION Thermo Glass dělají vyjímečný a originální výrobek nejen na českém, ale i na evropském trhu.
Infračervená topná tělesa PION Thermo Glass se prodávají s nadstandardní pětiletou zárukou. Vysoká účinnost a ekonomičnost provozu vychází z metody předávání tepla prostřednictvím infračerveného záření.

pion classic 440 W, 660 W, 1100 W, 1400 W

Konečně elegantní a zároveň úsporné topení i pro vás!

Infračervená topná tělesa PION se prodávají s nadstandardní pětiletou zárukou. Vysoká účinnost a ekonomičnost provozu vychází z metody předávání tepla prostřednictvím infračerveného záření. Elegantní zpevněný korpus z aluminiové slitiny se vyrábí ve dvou základních barevných provedeních City a Country.
Nevelké rozměry, jednoduchý způsob upevnění, originální topná deska, která vyzařuje teplo ve velkém úhlu – to jsou ty hlavní z mnoha výhod, díky nimž se stalo stropní infračervené topné těleso PION jedničkou ve své kategorii.

případové studie

1

byt ve městě

Paní Petra před lety zdědila malý byt ve Strašnicích, kde dnes žije sama se svými dvěma dětmi, Jeníkem (8) a Veronikou (5). Byt 2+1 s dětským pokojíkem, obývákem a kuchyňkou o celkové rozloze 62 m2, který se nachází v 1. patře činžovního domu z počátku padesátých let, má bohužel několik negativních aspektů, jako například nedostatek přirozeného světla či obtížné vytápění, jež bohužel zásadně ovlivňují kvalitu života jeho obyvatel.

2

byt na horách

Ing. Ševčík žije v bytě 3+1 Lázních Libverda situovaných na překrásném místě na úpatí Jizerských hor. Poloha 550 m nad mořem má však na tomto drsném severním úpatí za následek, že v zimních měsících venkovní teplota často klesne až pod -20 °C. Byt je součástí staršího domu ze 70. let bez dodatečného zateplení. Stávající dvojitá plastová okna byla v domě nainstalována začátkem 90. let. K vytápění bytu se používá standardní elektrický kotel dodávající teplou vodu do radiátorů.

realizace

ukázky instalací infratopení

rekreační objekt

Instalována kombinace infratopení ThermoGlass a Classic.

vytápění u bazénu

Instalováno infratopení Classic 1400 W.